• עמוד הבית
  • חדשות
  • הקרן לחיפה גייסה תרומות להקמת ספריית השאלה ב"הורים במרכז"

הקרן לחיפה גייסה תרומות להקמת ספריית השאלה ב"הורים במרכז"

הקרן לחיפה שפעילותה מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים, גייסה תרומות להקמת ספריית השאלה ל"הורים במרכז" - בית אוהב להורים ולילדים בגיל הרך, הממוקם ברחוב החותרים ליד ביה"ס "דרור" בקרית אליעזר.

התרומות שגייסה הקרן לחיפההיא בנוסף לרכישתם של כ-500 ספרים להשאלה שישמשו את הבאים למרכז. מ"הורים במרכז" הודו לתורמים באמצעות הקרן לחיפה, "בזכות תרומתכם הנדיבה אנו יכולים לאפשר להורים וילדים רבים ליהנות מהשאלת ספרים ומזמן איכות משותף עם ספר, לפתח אהבה לספרים ולשפר את האוריינות ואפילו לקבל ספרים במתנה, וכל זאת ממש ליד הבית. מעריכים ומוקירים אתכם, ההורים, הילדים וצוות הורים במרכז"

בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה אומרת: "התרומות של הקרן לחיפה להורים במרכז תסייענה להדרכות של אנשי מקצוע במגוון תחומים ובהם: זוגיות, חיי משפחה, התמודדות עם גידול ילדים וניצול שעות הפנאי גם בחופשת הקיץ באמצעות הקראת סיפורים ומשחקים עם הילדים, וכמובן להשאלת ולהחלפת ספרים. כמו כן, מדי יום ראשון מתקיימת שעת סיפור בשעה 17:00".

הקרן לחיפה היא עמותה רשומה הפועלת עשרות שנים במטרה לפתח את העיר חיפה ולפעול למען רווחת תושביה. פעילות הקרן מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים: חינוך, תרבות, קהילה, קיום משותף, ספורט, סביבה ורווחה. הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.

"הורים במרכז"

"הורים במרכז" הינו מודל שפותח על ידי שותפות חיפה בוסטון ועיריית חיפה המציע תכניות מגוונות, מהנות ומעשירות להורים ולילדים בגיל הרך (מלידה ועד גיל 6). התכנית מופעלת בשכונות קרית אליעזר, בת גלים וקרית אליהו".

 פורסם ב:   9.7.20 17:17
פורסם באתר colbonews.co.il

 
כל הזכויות שמורות להקרן לחיפה

משרדינו:

הקרן לחיפה
דרך העצמאות 1
חיפה 3303301