הקרן לחיפה בגיוס תרומות לרווחתם של תושבי העיר

הקרן לחיפה חילקה השבוע עשרות ערכות משחקים, ספרים ויצירה למשפחות של חולי ומבודדי קורונה. במסגרת ההיערכות של הקרן לחיפה לגיוס תרומות לרווחתם של תושבי העיר למקרה של התפרצות גל שני של קורונה, חולקו על ידה השבוע עשרות ערכות משחקים, ספרים ויצירה למשפחות של חולי ומבודדי קורונה מהמגזר החרדי.

 סגן ומ"מ ראש העיר חיפה מיכאל (מיכי) אלפר שיזם את הפנייה לקרן לחיפה, חילק יחד עם צוות מתנדבים את הערכות למבודדים.

חבר הוועד המנהל ויו"ר ועדת הכספים בקרן לחיפה ד"ר קובי זייד, "הערכות שנרכשו,  מסייעות כעת לכ-120 משפחות מהמגזר החרדי להעביר את תקופת ימי הבידוד"

 

חבר הוועד המנהל ויו"ר ועדת הכספים בקרן לחיפה קובי זייד (צילום – הקרן לחיפה)

 

חבר הוועד המנהל ויו"ר ועדת הכספים בקרן לחיפה ד"ר קובי זייד, "ראינו חשיבות רבה וזכות גדולה לסייע  בימים אלה ולתמוך בתושבי העיר  במגוון גילאים תוך שיתוף  פעולה עם עיריית חיפה".

סגן ומ"מ ראש העיר חיפה מיכאל (מיכי) אלפר, הודה לקרן לחיפה על התרומה, "ברצוני להודות על תרומתכם ותמיכתכם הנדיבה בתקופת הקורונה, שהינה קשה ומאתגרת.  נדיבותכם וטוב לבכם מאפשרים לנו להקל ולו במעט בתקופה זו על המשפחות ועל הילדים חולי הקורונה ולהכניס לביתם הפוגה ושמחה בזמן השהייה בבידוד. תודה גדולה על רגישותכם לצרכיהן של משפחות העיר חיפה בכלל ובתקופה לא פשוטה זו בפרט. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה".

מהקרן לחיפה נמסר עוד,  "בעת חירום וכבשגרה, אנשי עסקים בארץ ובחו"ל הביעו את נכונותם להירתם ולסייע לקרן  ואנחנו מודים להם מאוד על כך. בכוונתנו להיערך לגיוס תרומות נוספות אם יהיה צורך בכך".

פעילויותיה של הקרן לחיפה, מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה ועוד והיא פועלת לקידום פעילויות ופרויקטים קהילתיים,

הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.

שיר כרפיס
פורסם ב: 03/08/20
פורסם ב: nws.report

כל הזכויות שמורות להקרן לחיפה

משרדינו:

הקרן לחיפה
דרך העצמאות 1
חיפה 3303301